City Quake Česká Republika

Jste připraveni na to, že Duch Svatý bude proměňovat vaše město?

Tato 4 denní akce slouží k tomu, aby připravila a aktivovala TEBE! A to k životu, který bude mít věčný dosah na místo, kde žiješ.
POZOR!

Vzhledem k tomu, že někteří ze zájemců o akci City Quake v České republice měli potíže s registrací a platbou přes PayPal, přidáváme možnost platby převodem na český bankovní účet a zároveň prodlužujeme termín registrace s nejnižší cenou do neděle 17. 3. 2024!

Pokud si přejete uhradit registrační poplatek platbou na náš český bankovní účet, prosíme nejprve nás kontaktujte na tel. 777 558 444. Pomůžeme Vám s celým procesem registrace.

Řečníci

Tom Ruotolo

Řečníci

JonMark Baker

Řečníci

Buď u toho, co přichází do České republiky!

Buď nástrojem proměny tvého města mocí Ducha Svatého!

City Quake je tří a půl denní akce (podobná Power and Love), která vás uvede do života, pro který jste v Ježíši stvořeni! Jsme křesťané proto, abychom na svých životech ukázali, kdo je Ježíš a aby se tak o něm lidé dozvěděli všude, kde jsme. Naneštěstí se často spokojíme s něčím mnohem menším…

City Quake tě bude motivovat a aktivovat, abys skutečně žil to, čemu věříš. Přidej se k JonMark Bakerovi, Honzovi Selnekovičovi a Tomovi Ruotolo v tomto život proměňujícím dobrodružství! Přijď a získej vnitřní jistotu, která umožní, abys i ty mohl každý den žít život znamení, divů a zázraků, které se dějí skrze Ježíšovu lásku.

0

3,5 dne aktivace

Chcete zakusit atmosféru City Quake? Podívejte se na toto shrnutí CQ Pensylvánie USA

Program akce


středa 1. KVĚTNA
19:00 - vyučování (prostory přístupné od 18:15)

čtvrtek, pátek, sobota 2.-4. KVĚTNA
9:00 - vyučování (prostory přístupné od 8:30)

11:30 - Láska v akci a oběd
14:00 - vyučování (prostory přístupné od 13:45)
16:30 - Láska v akci a večeře
19:00 - vyučování (prostory přístupné od 18:30)

Místo konání


Prostory církve RCCG Prague Rehoboth Center
Hartigova 2755/65A, 130 00 Praha 3-Žižkov

FAQ

Je možnost vrácení registračního poplatku?

Registrace je nevratná. Pokud by akce byla z jakéhokoli důvodu odložena, bude možnost zažádat o vrácení registračního poplatku v plné výši.

Co když je pro mě cena konference příliš vysoká?

Pokud si skutečně nemůžete z finančních důvodů dovolit účastnit se City Quake, ale rádi byste i tak přijeli, vyplňte, prosím, formulář na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckm4Qvn0RoUY3FfyniXkSrTNZ5epx6ROysX-cYl_8blwjYig/viewform kde je možnost zažádat o finanční výpomoc a uveďte, jaká částka je pro vás dostupná. City Quake nechceme, aby kdokoli chyběl jen kvůli finančním potížím.

Je povolen vstup dětem?

Děti v každém věku jsou vítané. Je však třeba, aby děti byly po celou dobu pod dohledem, s ohledem na ostatní účastníky akce. Program pro děti není zajištěn. Počet míst je limitovanný, pokud tedy chcete pro své dítě samostatné místo, je třeba je standardně registrovat.

Musím své dítě registrovat?


Dítě, které bude potřebovat vlastní místo, musí být registrováno. Registrační poplatek za děti do jedenácti (11) let včetně, je 500 Kč. Děti, které budou sedět na klíně, registrované být nemusí.


Hledáte ubytování?

Mohu svoji registraci převést na někoho jiného?

Pokud nebudete schopni se zúčastnit, můžete svou registraci převést na někoho jiného. Pro převedení registrace prosím navštivte: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlujPVb9aqYEdpxkohna9yy01s8L3NyBF3QoLx9A3-aTLjVw Budeme potřebovat Vaše jméno a příjmení a jméno, příjmení, adresu a telefonní číslo člověka, který získá Vaši registraci. Registraci nelze převést na následující City Quake.

 Zaregistrujte se včas a ušetřete

  • Buďte mezi prvními! Při registraci do půlnoci 13. března je cena 960,- Kč
  • Při včasné registraci do půlnoci 27. března je cena 1.080,- Kč
  • Zaregistrujte se  do půlnoci 17. dubna se zvýhodněnou cenou 1.200,- Kč
  • Zaregistrujte se před půlnocí 30. dubna se standardní cenou 1.440,- Kč
  • Při registraci 1. května, příp. přímo na místě je cena 1.680,- Kč

 

*Registrace jsou přenosné na jinou osobu, ale nevratné

 

Potřebujete další informace nebo pomoc?